Довелося викликати швидку: зірки розповіли про сонячні опіки

Про ідеальну засмагу мріє більшість і зірки шоу-бізнесу не виключення. Іноді інтенсивна засмага не минає безслідно. Знаменитості розповіли журналістам «Зіркового шляху» на каналі «Україна» про сонячні опіки та методи порятунку від шкідливого впливу активного сонця.

Одним із тих, кому не дуже щастить на засмагу, є музикант Дзідзьо. Чоловік зізнається, що палюче сонце насправді не для нього.

«Мені важко загоряти, одним словом мені з одинадцятої до вісімнадцятої немає що робити, в мене повний упадок сил, і мені ліпше залізти в підвал, перечекати. Згораю. От я думаю, що я зараз за один раз згорю, бо я білий вічно, як те поросятко рожеве. Хочу зразу загоріти – згораю, потім маю два дні температуру, мене морозить, я нічого вже не хочу, а потім знову стаю золотий, мені подобається», — говорить журналістам «Зіркового шляху» артист.

Ведучий Слава Соломка теж не впускає можливості поніжитися на сонці.

«Одного разу ми з мамою їздили відпочивати в Туреччину, і я згорів дуже сильно. От в перший день те що називається дорвався, як дурний до мила. Витребував у мами, аби вона придбала матрац. І я влігся на цей матрац і півдня отак на ньому проплавав, пролежав спиною догори. В мене настільки сильно згоріли ззаду ноги і спина, що просто ввечері не допомагали ніякі мазі, сметани, крема. Довелося викликати швидку, тому що в мене піднялася висока температура. Мені виписали пантенол високої концентрації і дали жарознижуючий препарат, який збив мені температуру. У мене навіть на лівому плечі є така пляма, всім здається, що це родима пляма, а це сліди від опіку, який я отримав під час літнього відпочинку», — ділиться подробицями сумного досвіду під час відпочинку Слава Соломка на каналі «Україна».

Співачка Alyosha до питання засмаги підходить дуже серйозно і навіть виробила власну систему перебування на сонечку.

«Я люблю засмагати, але я знаю вже про свою шкіру, мені треба перших три дні дуже обережною бути, в тіньочку так посидіти, а потім вже можна на сонце виходити. Тому що, якщо перший день я буду на сонці, я буду вся червона і засмаги не буде», — каже Alyosha журналістам.

Та навіть попри такий серйозний підхід, співачка також неодноразово згорала. І це притому, що для цього їй і на пляж не обов’язково виходити.

«Це були випадки не тоді, коли я спеціально засмагала, а тоді, коли це був активний відпочинок, похід у гори, або ще кудись, коли ти не можеш зупинитися і кудись сховатися. То авжеж ніс, все, руки, ноги все було згорівшим. Наскільки я розумію, що коли ти вже згорів, то вже прийми це як данину. І терпи пару тижнів, поки воно зійде», — говорить співачка журналістам.

Співачка Оля Цибульська хоч і полюбляє засмагати, але під сонечко підставляє не всі частини свого тіла. А все тому, що дуже боїться передчасно постаріти.

«Я засмагала в якийсь період, балувалася соляріями, як всі дівчата, але тепер розумію, що я дуже боюся уколів навіть в п’яту точку. Тому уколи в обличчя для мене не варіант, і те, що радять косметологи всього світу, лікарі, — це ховати обличчя від сонця максимально. Тому я в капелюсі, в окулярах, а п’ята точка засмагає», — говорить Цибульська.

Співачку Злату Огнєвіч позасмагати у спеку не заманиш нічим.

«Я засмагаю тільки за допомогою штучної засмаги, тому що я бережу свою шкіру, навіть, коли я на відпочинку, то я йду на пляж після третьої. А так, в принципі, коли сонце жарить, я вдома. Я в Криму виросла, ви можете собі уявити. Коли три місяці шпарить так, що просто немає де сховатись. А в серпні там взагалі у нас було якось п’ятдесят градусів на сонці, тому я дівчинка в боях загартована, під кримським сонцем. Тому я не дуже люблю шпаритися, я намагаюся берегти свою шкіру, і доглядати за нею», — говорить на каналі «Україна» зірка.

Співачка Світлана Тарабарова вичерпала свій ліміт на засмагу ще в дитинстві. Тому зараз сонячними ваннами не зловживає. І навіть привчила всю родину до суворих правил поведінки на сонці.

«Я дуже обізнано до цього ставлюся, сонця я боюся. Всі в нас мажуться, ніхто не засмагає. Навіть чоловік, який в тому році кричав: я не використовую жодного крему, згорів, і тепер використовує крем такий, який я йому раджу», — розповідає TARABAROVA.

Дивіться програму «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна»!