Головна Асоціація

Допомога родинам захисників «Азовсталі»: як отримати та де підтримати

Як вже повідомлялося раніше, нашою Асоціацією спільно з Патронатною службою ОЗСП «Азов» було прийнято рішення про те, що фінансове забезпечення родин захисників «Азовсталі» покладається на Фонд Асоціації та фонд «AGOV», з яким ми об’єднали зусилля наприкінці минулого року. У перелік питань, з якими до Асоціації можна звернутися по допомогу, входять:

• допомога з орендою житла у разі потреби;
• оплата коштовного лікування;
• матеріальне забезпечення неповнолітніх дітей;
• психологічна підтримка членів сім’ї.

Якщо у вас є потреби з вищевказаного переліку або інші індивідуальні життєво необхідні потреби – звертайтесь до представниці Асоціації Ольги за номером: 0665286798 або через Телеграм: @helga_moon8

Наголошуємо на тому, що можливості нашого Фонду обмежені, тож допомогу можна отримати лише одноразово. У разі, якщо Ви вже отримували вищевказану допомогу раніше, повторне надання не здійснюється.

Кожен охочий може підтримати родини донатом за посиланням: https://www.azovstalfamilies.com/donate (банка «Переказ родинам загиблих»)

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБоєць полку “Азов”, Герой України Лев Пашко: “Наш бункер три рази пробивали авіабомбами. Були думки, що це все. Я розумів, що для України зробив Маріуполь. Мені не було соромно”
наступна статтяМінцифри вдалося домовитися з Meta щодо контенту про полк «Азов»