Головна Підтримка АЗОВ

До уваги всіх по деблокаді Маріуполя

Станом на зараз по збору списків особового складу . Обробляємо остаточні списки . Нажаль яким чином керується командування різних структур при переводі -зрозуміти неможливо. Деяких переводять, декому взагалі нічого не кажуть. Списки абсолютно по всім військовослужбовцям подаємо. Сьогодні повторно будемо намагатись зв’язатись з ДПСУ. Багато залежить від командирів підрозділів на місцях, де хто допомогає інші саботують . Нажаль всіх перевести та забрати не вдасться, проте людей все більше .

Друге питання більш важке- озброєння , техніка, зв’язок. Нажаль не кожен командир знає наявність в нього «безхозного» міномету, та кразу , тому доводиться шукати звідси дистанційно та напряму виходити на ком.частин.

Всім хто допомагає по волонтерству, в тому числі побратимам які зараз в інших підрозділах , ремонтує транспорт, збирає гроші на амуніцію – дякую велике!
На етапі завершення формування зведеного підрозділу , обов’язково відпишу. Проте питання озброєння та техніки нажаль вирішується дуже складно. Рекомендація для всіх- навчайтесь користуватись всіма протитанковими засобами, дивіться відео мануали, та вивчайте ттх. Війна швидко не закінчиться .

Ein_fruhling

Рекрут 4308/REGIMENT AZOV

Джерело