Головна Новини Азов

Днями відбувся випуск сержантської школи бригади «Азов»

Усі бійці успішно пройшли навчальний курс тривалістю 4 тижні, що включав стройову, вогневу та фізичну підготовку. Курсанти вивчали загальновійськову тактику, організацію зв’язку та інженерне обладнання позицій. Окрема увага приділялася вихованню лідерських якостей майбутніх сержантів та аналізу помилок в рамках самопідготовки.

В якості іспиту майбутні сержанти отримали бойовий наказ висунутись маршем в район, де, згідно з легендою, виснажені залишки противника чекали підкріплення, та не допустити прориву. Навчальний взвод, у складі однієї з рот батальйону, мав блокувати висадку повітряного десанту, відправленого на допомогу противнику.

Курсанти проаналізували поставлене завдання, провели рекогносцировку місцевості (безпосередній огляд, за картою, супутниковими знімками). Спланувавши операцію та склавши схему маршруту, вони розпочали рух за азимутом. Бійці прибули до місця призначення, провели дорозвідку та приготували позиції для ведення бою.

Для виконання завдання у курсантів було близько 14 годин. Впорались вони за 8, а всі помилки було проаналізовано на брифінгу.

В ході іспиту бійці відпрацювали: використання процедури управління підрозділом (TLP), аналіз бойового завдання, факторів METT-TC, OCOKA, планування операцій рівня відділення/взвод.

АЗОВ

Джерело