Головна Інтерв'ю "Азов" 2022

Дмитро Усіченко на псевдо “Вишня”: “Думав, що мене розстріляють”

Інтерв’ю із бійцем полку ССО “Азов” Дмитром Усіченком на псевдо “Вишня”, якому разом з іншими воїнами вдалося дістатися до заблокованого окупантами заводу “Азовсталь” повітряним коридором. Він – один із небагатьох, хто вижив після ризикованої операції на гвинтокрилах та один із тих, хто повернувся на підконтрольну Україні територію з російського полону. Воював з окупантами ще на Київщині та вигнавши ворога звідти, прийняв вольове рішення допомогти побратимам на Сході.

Друг “Вишня” розповідає про те, як вирушаючи на завдання до Маріуполя, усвідомлював ситуацію в місті та готувався до того, що їде в один кінець. Побачивши на власні очі всі руйнування та кількість трупів на вулицях, був вражений більше, ніж сам очікував. Бачив дітей із контузією, які блукали в пошуках води, а також тих, які гралися на дитячому майданчику біля загиблих від обстрілів людей. Каже, бомбардування росіянами Маріуполя практично не припинялося.

Про те, чому російські медики боялися дивитися в очі бійцями “Азову” в полоні, що хотіли дізнатися окупанти на допиті українських військових та як відбувався обмін полоненими – у новому інтерв’ю з азовцем.

<<“Ctrl + C, Ctrl + V”: почему так себя называют командир полка Азов Денис и Екатерина Прокопенко?
>>ДЕНИС ПІСКУН НА ПСЕВДО «КОМБАТ»: «МЕНЕ ЧЕКАЛА СМЕРТНА КАРА»