Дмитро Комаров вирушить на альтернативний бразильський карнавал — шалений Парад бруду

«Світ навиворіт» потрапить на вечірку справжніх «брудних танців» незвичайного бразильського фестивалю

Сьогодні, о 22.45, на глядачів телеканалу «1+1» чекає друга частина пригод Дмитра Комарова на масштабному бразильському карнавалі в Ріо-де-Жанейро. «Світ навиворіт» покаже вражаючі кадри яскравого дійства з висоти пташиного польоту, а також відео «зворотного боку» фестивалю.

На легендарному святі українські мандрівники зустрінуть перевертнів, індіанців, принцес, відьом, Червону Королеву, Алісу в Країні чудес, лускунчика, кота в чоботях, чарівних павуків, піратів Карибського моря і тисячі інших неймовірних персонажів. А Дмитро Комаров разом з незмінним оператором програми Олександром Дмитрієвим перевдягнуться в вампірів і станцюють в команді однієї з найвідоміших шкіл самби в Ріо-де-Жанейро.

Таким чином їм вдасться потрапити всередину руху колон і показати «виворіт» фестивалю. Вони добудуть унікальні кадри прямо з самбодрому. Зазвичай там знімати не можна, а всі журналісти працюють тільки з боку трибун, де сидять глядачі.

Але перед тим, як підкорити самбодром, Дмитро Комаров вирушить до невеликого провінційного містечка Параті. Саме тут щороку в розпал святкувань в Ріо проходить інший, альтернативний карнавал. Дійство відбувається на березі болотистого озера і головний костюм його учасників — товстий шар бруду, на який чіпляють мох, гілки та листя. Команда «Світу навиворіт» не залишиться осторонь і теж візьме участь у шаленому фестивалі.

«Раз на рік тисячі бразильців приїжджають сюди, щоб вивалятися у багнюці. Це божевільна дискотека, де люди намагаються вдавати з себе первісних печерних людей. По-справжньому брудні танці! », — поділиться емоціями Комаров.

Після цього «Світ навиворіт» повернеться в Ріо і розкриє головну інтригу — яка зі шкіл самби переможе на фестивалі і отримає світову славу.

Чи займе призове місце школа Дмитра Комарова, як заробляють жителі бідних фавел на карнавалі, і чим закінчиться історія молодої дівчини Лариси, яка вперше виступить на чолі параду — дивіться у новому випуску програми «Світ навиворіт» о 22.45 на каналі «1+1».