Дмитро Комаров став першим у світі журналістом, який потрапив до дикого амазонського племені Яномамі

У новому випуску «Світу навиворіт» Дмитро Комаров потрапить на перемовини з вождем Яномамі та  покаже їх шокуючі ритуали спілкування з духами

11 вересня о 22:45 глядачі «1+1» побачать новий випуск програми «Світ навиворіт», у якому Дмитро Комаров продовжить свою експедицію до диких племен Янонамі. У програмі покажуть, як пройде перша зустріч українців з ізольованими індіанцями та чому їх вождь викличе телеведучого на особисту розмову.

У прем’єрній серії Дмитро Комаров почав наймасштабнішу експедицію всього бразильського сезону та вирушив на пошуки амазонського плем’я Яномамі, яке тільки нещодавно вийшло на контакт з цивілізованим світом. Команді «Світу навиворіт» довелося 4 дні плисти на маленьких човнах небезпечними водами Амазонії, щоб після виснажливої дороги довжиною у 600 км нарешті ступити на землі племені.

Дмитро Комаров стане першим у світі журналістом, який потрапить до Яномамі. А оператор програми «Світ навиворіт» Олександр Дмитрієв вперше зніме на камеру побут общини та покаже глядачам, як насправді живе ізольоване плем’я.

«Тут ніколи не було журналістів — вперше в історії плем’я знімають. Я дуже радий, що глядачі програми «Світ навиворіт» стануть першими, хто побачить ці унікальні кадри. Це для нас велика честь!» — ділиться враженнями телеведучий.

Під час життя в общині Дмитро та Олександр стануть свідками проведення унікального ритуалу, який плем’я ніколи не показувало чужакам. Для ритуалу всі чоловіки переодягнуться у традиційні атрибути, а життя у селищі зупиниться. Жінкам і дітям заборонять навіть виходити з домівок. Яномамі називають себе дітьми місяця. Індіанці вірять у легенду, що вони народилися саме від крові місяця, якого під час битви поранив у живіт один із богів. Тому до сьогоднішнього дня головні обряди вони присвячують духам, з якими спілкуються шамани. Індіанці вірять, що саме духи контролюють дощі і грози, зміну дня і ночі, засуху та урожай, а також тримають купол неба, щоб він не впав на землю.

Який шокуючий обряд проведуть індіанці, що подарує вождь гостям із України, та як на Дмитра Комарова подіє незвичний індіанський тютюн із «магічних трав», дивіться на «1+1» вже сьогодні о 22.45 у програмі «Світ навиворіт».