Дмитро Комаров осідлає буйвола і скуштує найстрашніший гастрономічний делікатес Бразилії

Ведучий «Світу навиворіт» випробує на собі роботу пастуха-екстремала і верхи на буйволі вирушить патрулювати острів

Сьогодні, 23 жовтня, о 22:45 глядачі каналу «1+1» побачать новий випуск тревел-шоу «Світ навиворіт», у якому Дмитро Комаров продовжить досліджувати бразильський рай — острів Маражо.

У всій Бразилії острів став відомий не тільки через неймовірно красиву природу і унікальний мангровий ліс, а й завдяки буйволам. Буйвол — справжній символ Маражо, цих тварин тут живе більше, ніж людей. На диво-острові «Світ навиворіт» вирушить на одну з багатьох фазенд, де і розводять буйволів. На великій фермі Дмитро Комаров отримає шанс не тільки осідлати буйвола, а й випробує на собі роботу пастуха-екстремала.

Крім того, «Світ навиворіт» покаже єдину в світі поліцейську дільницю, де замість патрульних машин активно використовують буйволів. За традицією програми, Комаров на один день стане поліцейським і вирушить верхи на буйволі патрулювати вулиці. З боку здається, що така робота дуже безпечна і спокійна. На острові невелике населення і практично всі один одного знають. Найчастіше поліцейські борються з дрібними правопорушеннями і крадіжками. Але і тут трапляються несподівані випадки. В однин з таких потрапить команда «Світу навиворіт» і візьме участь в затриманні порушника закону.

У новому випуску глядача чекає також улюблена «кулінарна» рубрика — Дмитро Комаров спробує найстрашніший гастрономічний делікатес в Бразилії. Загадкових істот, за якими він вирушить в глиб мангрових лісів Амазонії.

«Ця страва топ і хіт у моєму рейтингу гастрономічних кошмарів, які я їв по всій планеті. Не можу сказати, що це був смачний обід, але він точно запам’ятається мені на все життя!» — поділиться яскравими враженнями ведучий.

Куштувати делікатес разом з Комаровим буде вже знайома глядачеві команда бразильців, які раніше вчили українців ловити крабів в болотистій Амазонії.

Гастрономічні випробування Дмитра Комарова та інші пригоди «Світу навиворіт» у Бразилії — дивіться у новому випуску програми о 22.45 на каналі «1+1».