Головна Війна 2022

Дії російських чиновників лише посилюють ефект міжнародних санкцій. Документ

ГУР

Дії російських чиновників лише посилюють ефект міжнародних санкцій. Документ

▪️В рФ продовжуються спроби подолати критичну ситуацію на виробництвах військово-промислового комплексу, яка виникла внаслідок введених міжнародних санкцій. Втім, діяльність російських чиновників вносить додатковий безлад у виробничі схеми та посилюють кризові явища.

▪️Зокрема, про це йдеться у листі від імені АТ «Тюменський акумуляторний завод» на адресу «заступника керівника оперативного штабу з протидії економічним санкціям» Сергія Собяніна: «Санкції, які ввели проти РФ Євросоюз та США, безсумнівно, ускладнили нашу роботу, оскільки частина матеріалів та запчастин на обладнання, що не виробляються у рФ, ми закуповували за кордоном. Сучасні реалії змушують нас або організовувати власне виробництво, або шукати нових постачальників… Однак те, що роблять наші чиновники щодо нас – у рази гірше за санкції».

▪️Мова про тотальну некомпетентність державного регулятора. «Завдяки» внесеним змінам виробництво не може отримати достатньо сировини для продовження виробництва. До того ж зруйновано систему утилізації небезпечних відходів, внаслідок чого організатори схеми «загидять кислотою великі території».

▪️В результаті такої «боротьби з економічними санкціями» передбачається відтік виробництва в Китай.

Головне управління розвідки МО України

Джерело

<<Заступник командира полку «Азов» капітан Святослав Паламар: «Закликаємо світову спільноту евакуювати цивільних
>>Гаряча лінія: пошук та звільнення полонених