Головна Асоціація

Денис «Редіс» Прокопенко привітав побратимів з девʼятою річницею заснування «Азову»

Командир «Азову» Денис Прокопенко, який разом з іншими командирами гарнізону «Маріуполь» згідно з домовленостями тимчасово перебуває у Туреччині, привітав «Азов» з девʼятою річницею заснування.

Редіс пригадав минулорічне 5-те травня, яке «Азов» зустрів під час оборони українського Маріуполя, перебуваючи в повному оточенні: «Багато хто поховав нас ще за життя. Але ми продовжували боротьбу за Україну. Мало хто вірив, що підрозділ, як Фенікс повстане з попелу і стане в стрій Сил Оборони України. Ми пройшли крізь полум’я кривавих боїв та жорстокий полон і сьогодні ми знову в строю. Сьогодні перед нами стоять нові задачі та нові виклики, з якими ми обов’язково впораємося».

Звертаючись до бійців, Редіс нагадав про те, що найважливішим для кожного бійця є підготовка та саморозвиток: «Наше гасло «Без бою немає слави» говорить про те, що вся суть «АЗОВУ» полягає в умінні систематично та ретельно готуватися до виконання бойових задач. Твій успіх — це успіх команди, тому результативність на полі бою залежить від кожного бійця нашої великої родини — підрозділу, який побудований на принципах ієрархії та бойового братерства».

Прокопенко наголосив, що для нього війна не закінчиться, допоки не повернуться полонені азовці, а полеглі не будуть гідно поховані: «Хоч я зі своїми побратимами перебуваю в полоні, але як командир, я хочу зараз опинитися поруч з вами та повести вас в бій! І дуже сильно сподіваюсь, що скоро це станеться! Особисто для мене ця війна не закінчиться, поки ми не повернемо всіх хлопців та дівчат з полону, поки ми не поховаємо всіх полеглих бійців з почестями та не відновимо кордони України`91 року!».

«Всі «АЗОВЦІ», які зараз читають ці рядки, — я вітаю вас з дев’ятиріччям з дня заснування підрозділу! Пам’ятайте, ви — символ боротьби та приклад незламності для інших! Я завжди з вами! За нами перемога!» – підсумував командир «Азову».

Повний текст звернення – за посиланням.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня стаття5 травня – день народження легендарного «Азову»
наступна статтяСьогодні, 5-го травня, ми відзначаємо 9-ту річницю від дня заснування «Азову».