Головна Асоціація

День добровольця: запрошуємо вшанувати живих та згадати полеглих героїв сучасності

14 березня відзначаємо День добровольця – одне із найбільш значущих свят, які з’явилися в нашій країні внаслідок російського вторгнення. Цього дня ми дякуємо мужнім героям-захисникам, які добровільно взяли до рук зброю, та вшановуємо пам’ять полеглих добровольців у запеклих боях на всіх напрямках нашого фронту.

День добровольця покликаний нагадати кожному українцю подвиг вчорашніх відчайдухів, які, не маючи військового досвіду, змінили сімейний затишок на окопи у найважчий для держави час. Добровольчі підрозділи зробили вагомий внесок в історію нашої боротьби з окупантом, чимало з них могли б укласти цілі книги про свою участь за дев’ять років війни. Одним з таких підрозділів є бригада «Азов», що з маленького добровольчого загону трансформувалася у професійний підрозділ Національної гвардії, який вразив свій своєю мужністю під час оборони «Азовсталі» минулого року.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» закликає прийти 14 березня о 18:00 на Софійську площу з лампадками та банерами з назвами добробатів, подякувати живим героям та вшанувати тих, хто віддав життя у бою за Україну.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяСвятослав «Калина» Паламар присвятив вірш своїм побратимам, які лишаються у полоні
наступна статтяПро тих, хто прийшов за покликом серця