Головна Асоціація

Делегація представниць Асоціації разом с бійцями «Азову», які героїчно боронили Маріуполь та «Азовсталь», провели робочі зустрічі у Варшаві

Представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі», а саме Катерина Прокопенко, Юлія Федосюк та Алла Самойленко, спільно з бійцями полку «Азов» Георгієм Купарашвілі, Владиславом Жайворонком та Артуром Липкою, які захищали Маріуполь, відвідали столицю Польщі, де провели ряд важливих зустрічей. Зокрема у Бельведерському палаці Варшави відбулася зустріч з державним секретарем Канцелярії Президента Республіки Польща Яцеком Шеверою, віце-маршалком Сейму Республіки Польща Малгожатою Госєвською та Главою канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща Міхалом Дворчиком.

Міністр Яцек Шевера тепло привітав героїв України, подякував делегації за приїзд, та запевнив у потужній підтримці Польщею та Президентом Анджеєм Дудою України в її боротьбі за незалежність.

Серед публічних результатів зустрічі можна виділити досягнення певних домовленностей стосовно лобіювання питань щодо подальших обмінів оборонців «Азовсталі» на міжнародній арені.

Також, в результаті зустрічі, представники польської влади запевнили, що відкриті до будь-яких ідей щодо виставок та інших культурних заходів на підтримку героїв Маріуполя. Зокрема в планах організувати офіційну виставку для міжнародних делегацій та посольств на тему «Азовсталі».

Високопосадовці заявили, що відкриті до довготривалих поїздок обміняних та евакуйованих бійців з «Азовсталі» на реабілітацію в Польщу з сім’ями, та зацікавлені в запозиченні подібного досвіду своєю країною.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» виголошує подяку Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Польща Василю Зваричу та дипломатам Посольства за організацію зустрічі, а також Міністерству закордонних справ України за всебічне сприяння в організації поїздки.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело