Головна Асоціація

Делегація азовців та родин захисників «Азовсталі» зустрілася з членом Палати представників США з 11 округу Нью-Джерсі

Поїздка делегації Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» до Сполучених Штатів Америки триває. Зокрема, в рамках візиту, Катериною Прокопенко, Юлією Федосюк, Аллою Самойленко, Георгієм Купарашвілі, Владиславом Жайворонком та Артуром Липкою було проведено зустріч з американським політиком Ребеккою Мішель «Мікі» Шерілл.

Ребекка Мішель, позивний «Мікі» – колишній пілот вертольота ВМС США, адвокат і колишній федеральний прокурор США, представник 11-го виборчого округу Нью-Джерсі у Палаті представників США з 2019 року.

В результаті перемовин, Ребекка Мішель Шерілл пообіцяла написати листа в офіс Червоного Хреста для сприяння роботи організації в питаннях військовополонених з «Азовсталі». Також, як жінка, висловила найщирішу підтримку всім дружинам військовополонених полку «Азов» в особі Юлії Федосюк, яка і сьогодні бореться за повернення свого чоловіка з полону. Як військовий пілот зі стажем, Ребекка Мішель висловила своє захоплення професійністю бійців полку «Азов» та інших підрозділів, які обороняли Маріуполь.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяУкраїнський Хорус, який вправно бив загарбників: історія Героя України Лева Пашка
наступна статтяСестра фотографа Азовсталі про його повернення з полону