Головна Підтримка АЗОВ

Делегація Асоціації та полку «Азов» продовжує працювати над залученням підтримки захисників «Азовсталі» американськими політиками

Представниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлія Федосюк, яка досі чекає на повернення свого чоловіка з полону, спільно з азовцями Георгієм Купарашвілі, Владиславом Жайворонком та Артуром Липкою зустрілася у Вашингтоні з Dan Crenshaw – представником 2-го виборчого округу штату Техас у Конгресі.

Dan Crenshaw не просто американський політик – він є ветераном морської піхоти Сполучених Штатів Америки, який воював в Афганістані, де в ході бойових дій втратив праве око. Маючи великий досвід ведення війни, колишній морпіх високо оцінив рівень підготовки бійців полку «Азов», який вони продемонстрували під час оборони Маріуполя.

В рамках зустрічі були обговорені питання щодо подальшого визволення захисників «Азовсталі», які наразі лишаються в полоні. Dan Crenshaw запропонував свою допомогу у покращенні координації родин героїв з Міжнародним комітетом Червоного Хреста та пообіцяв надалі лобіювати питання обмінів гарнізону «Маріуполь» на своєму рівні.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело