Головна Асоціація

Делегація Асоціації та полку «Азов» продовжує працювати над залученням підтримки захисників «Азовсталі» американськими політиками

Представниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлія Федосюк, яка досі чекає на повернення свого чоловіка з полону, спільно з азовцями Георгієм Купарашвілі, Владиславом Жайворонком та Артуром Липкою зустрілася у Вашингтоні з Dan Crenshaw – представником 2-го виборчого округу штату Техас у Конгресі.

Dan Crenshaw не просто американський політик – він є ветераном морської піхоти Сполучених Штатів Америки, який воював в Афганістані, де в ході бойових дій втратив праве око. Маючи великий досвід ведення війни, колишній морпіх високо оцінив рівень підготовки бійців полку «Азов», який вони продемонстрували під час оборони Маріуполя.

В рамках зустрічі були обговорені питання щодо подальшого визволення захисників «Азовсталі», які наразі лишаються в полоні. Dan Crenshaw запропонував свою допомогу у покращенні координації родин героїв з Міжнародним комітетом Червоного Хреста та пообіцяв надалі лобіювати питання обмінів гарнізону «Маріуполь» на своєму рівні.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяМамо, я в Україні! Перші емоції БРАНЦІВ Кремля на українській землі
наступна статтяСенатор США від Флориди надав розголосу проблемі поводження з українськими військовополоненими після зустрічі з делегацією Асоціації та полку «Азов»