Головна Асоціація

Делегація Асоціації та бійців «Азову» провела зустріч із сенатором США від Індіани

У Вашингтоні відбулася зустріч Катерини Прокопенко, Юлії Федосюк та Алли Самойленко, які представляють Асоціацію родин захисників «Азовсталі» та бійців «Азову» Владислава Жайворонка, Георгія Купарашвілі та Артура Липки з сенатором США від Індіани Тоддом Янгом.

В ході зустрічі сенатор засудив порушення Женевських конвенцій росіянами щодо Маріупольського військового гарнізону та висловив готовність актуалізувати питання обміну захисників «Азовсталі» з чільними представниками ООН.

Бувши військовим в минулому, Тодд Янг висловив захоплення комбатантам полку «Азов» за їхню мужність та професійні вміння у воєнному мистецтві, які вони продемонстрували всьому світу під час оборони Маріуполя від початку 24 лютого.

Сенатор штату Індіана підкреслив найтепліші почуття американців стосовно українців, які виборюють свої свободи та права, та запевнив у подальшій беззаперечній підтримці всіх питань, що стосуватимуться долі захисників «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяМіністерство оборони України закликало світ підтримати Асоціацію родин захисників «Азовсталі»
наступна статтяДелегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та захисників Маріуполя провела зустрічі з діаспорою України в США