Головна Асоціація

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» провела зустріч із представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста у Вашингтоні

Днями представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» спільно з бійцями полку «Азов» вирушили з робочою поїздкою до Сполучених Штатів Америки – країни, що є вірним партнером України на шляху боротьби за незалежність нашої держави. Так делегація у складі Катерини Прокопенко, Юлії Федосюк, Алли Самойленко, Георгія Купарашвілі, Владислава Жайворонка та Артура Липки провели зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста у Вашингтоні.

Від імені МКЧХ представниць Асоціації та оборонців «Азовсталі» прийняв Патрік Гамільтон – регіональний представник делегації МКЧХ в США та Канаді. Під час зустрічі були обговорені нагальні питання, які стосуються діяльності Червоного Хреста у ситуації, що склалася з військовополоненими захисниками Маріуполя. Відтак, нашою делегацією були підняті питання щодо можливості відвідин місією Червоного Хреста місць утримання військових, передача гуманітарних конвоїв (в тому числі теплих речей), відсутність належного догляду за вагітними полоненими, розслідування теракту в Оленівці та повернення тіл загиблих у трагедії, а також інші питання.

Патрік Гамільтон та інші представники МКЧХ пообіцяли не спиняти свої спроби отримати доступ до полонених героїв «Азовсталі» та виконати свої зобов’язання згідно з міжнародними конвенціями. Окрім цього, регіональний представник Міжнародного комітету Червоного Хреста пообіцяв посприяти налагодженню комунікацій між родинами захисників Маріуполя та київським філіалом організації.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття“Азов”: Росіяни віддають настільки пошкоджені тіла воїнів, що немає з чого взяти ДНК-матеріал
наступна статтяТриває набір до лав ОЗСП “Азов” НГУ