Головна Асоціація

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» провела робочу зустріч з Міжнародним комітетом Червоного Хреста у Женеві

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» у Женеві провела зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста. Делегація у складі сестри нещодавно звільненого з полону начальника штабу «Азову» Богдана Кротевича «Тавра» Сандри Кротевич, дружини полоненого захисника «Азовсталі» Лілії Ступіної та заступника командира «Азову» Сергія Цісарука «Мольфара» під час зустрічі з МКЧХ підняла ряд питань, які найбільше хвилюють родини полонених захисників «Азовсталі».

Зокрема, представництво Асоціації та полку домовилися про подальшу плідну співпрацю між Червоним Хрестом та родинами військовополонених з «Азовсталі», а також налаштування більш якісної комунікації між родинами та центральним і українським філіалами організації. Крім того, було домовлено про надання звіту Асоціації щодо результативності роботи МКЧХ у питаннях бранців з «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує центральному офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста в Женеві за проведену зустріч. Віримо, що наші домовленості сприятимуть найскорішому виконанню Женевських конвенцій стосовно українських військовополонених і допоможуть зберегти героям «Азовсталі» їхні життя та здоров‘я.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело