Головна Асоціація

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» провела робочу зустріч з Міжнародним комітетом Червоного Хреста у Женеві

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» у Женеві провела зустріч з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста. Делегація у складі сестри нещодавно звільненого з полону начальника штабу «Азову» Богдана Кротевича «Тавра» Сандри Кротевич, дружини полоненого захисника «Азовсталі» Лілії Ступіної та заступника командира «Азову» Сергія Цісарука «Мольфара» під час зустрічі з МКЧХ підняла ряд питань, які найбільше хвилюють родини полонених захисників «Азовсталі».

Зокрема, представництво Асоціації та полку домовилися про подальшу плідну співпрацю між Червоним Хрестом та родинами військовополонених з «Азовсталі», а також налаштування більш якісної комунікації між родинами та центральним і українським філіалами організації. Крім того, було домовлено про надання звіту Асоціації щодо результативності роботи МКЧХ у питаннях бранців з «Азовсталі».

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує центральному офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста в Женеві за проведену зустріч. Віримо, що наші домовленості сприятимуть найскорішому виконанню Женевських конвенцій стосовно українських військовополонених і допоможуть зберегти героям «Азовсталі» їхні життя та здоров‘я.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяКомандири полку АЗОВ 6 жовтня о 12:00 проведуть онлайн-пресконференцію.
наступна статтяНа сайті NV.ua пройшла онлайн-пресконференція командирів полку Азов — відео