Головна Асоціація

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» нагадала про полон оборонців Маріуполя в Брюсселі та Парижі

Цього тижня делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» у складі Катерини Прокопенко, Євгенії Синельник та Тамари Проценко відвідала Європу з метою вчергове нагадати про полонених оборонців Маріуполя.

Так наші представниці взяли участь у презентації фільму Бернара Леві під назвою «Слава Україні» в Європарламенті в Брюсселі та в Парламенті Франції в Парижі, де рідні захисників «Азовсталі» стали почесними гостями та мали змогу розповісти про події, які переживає Україна, окреслити поточну ситуацію з полоненими «Азовсталі» та нагадати про цинічний теракт в Оленівці, закликаючи Європу до розслідування трагедії та приведення до відповідальності всіх причетних.

Під час презентації документальної стрічки у Брюсселі зі сторони представників Європарламенту була оголошена необхідність продовження підтримки України в мілітарному аспекті та у боротьбі за права українських військових в російському полоні.

Варто підкреслити, що на заходах були присутні поважні представники українського, європейського та світового політикуму, з якими представницям Асоціації вдалось поспілкуватись та розповісти про нашу боротьбу. Зокрема це Олена Шуляк, Paul Grod, Loiseau Nathalie, Petras Auštrevičius, Zénon Kowal, Karen Melchior, а також представники партії Емманюеля Макрона, які висловили неймовірну підтримку нашій Асоціації в боротьбі за життя полонених героїв оборони Маріуполя.

Перебуваючи в Європі, представниці Асоціації родин захисників «Азовсталі» відчули неймовірну підтримку з боку Європейського політикуму. В результаті зустрічей було домовлено про продовження комунікації та співпраці. Дякуємо Бернару Леві за можливість бути почутими, а також Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, які завжди підтримують міжнародні напрямки діяльності нашої Асоціації.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяЗаповнюй анкету та приєднуйся до справжніх професіоналів.
наступна статтяДелегація представників Асоціації родин захисників «Азовсталі» та бригади «Азов» розпочала свій робочий візит до США