Головна Азовсталь

Данілов запевнив, що до українських бійців з “Азовсталі” не застосовують насилля

Максим Царук | ZN.UA 

Україна стежить за тим, у яких умовах тримають наших захисників.

Секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що до українських захисників Маріуполя російські окупанти не ставляться ганебно та не застосовують тортур. Про це він заявив у коментарі 24 каналу.

За словами Данілова, звільненням бійців, які обороняли “Азовсталь”, займаються ті, хто взяв на себе такі гарантії. Але він не може розкривати деталей.

“Можу підтвердити, що на сьогодні немає застосування тортур чи ганебного відношення до наших військових. Як буде далі — побачимо, ми слідкуємо за цим процесом”, — наголосив секретар РНБО.

Він також розповів, що дзвінок командира полку “Азов” Дениса Прокопенка дружині, у якому той сказав про утримання в “задовільних” умовах, був не єдиним. Данілов додав: “Влада має більше інформації, коли спілкувалися інші бійці “Азову”, які перебувають у важких умовах”.

Як він зазначив, за можливості українська влада братиме активну участь у процесі звільнення наших військових, однак наразі існує домовленість про нерозголошення деталей.

“Зараз ми молимося, щоб вони були живі і здорові”, — підсумував секретар РНБО.

Раніше командир “Азову” отримав змогу зателефонувати дружині Катерині та повідомив, що з ним все нормально, його та побратимів утримують у задовільних умовах.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо загарбники знищать захисників “Азовсталі”, які перебувають сьогодні на непідконтрольній Україні території, “жодних розмов з Росією більше ніколи не буде“.

ZN.UA 

Джерело

Фото: © Орест/Дмитрий Козацкий/АЗОВ

попередня статтяЛицо “Азовстали”. В студии Сниданка Дарья Юрченко – сестра бойца полка “Азов” с позывным “Орест”
наступна статтяНіхто не вірив, що ми звідти вийдемо. Це дівчина, що жила на «Азовсталі» з новонародженою дитиною