Головна Асоціація

 Будівництво Національного військового меморіального кладовища у Биківні: підтримай петицію з проханням до Президента підписати законопроєкт №9240

Понад рік рідні полеглих захисників України, зокрема родичі оборонців Маріуполя, борються з урядовцями за створення Національного військового меморіального кладовища у Биківні в місті Києві та вимагають почати його будівництво. Це може здивувати, проте є сумною реальністю – чимало з родин полеглих досі не поховали своїх героїв, подекуди навіть вимушені зберігати їхній прах вдома, адже весь цей час вони чекали на появу єдиного кладовища для полеглих воїнів, будівництво якого регулярно відтерміновується.

Станом на сьогодні, кінець серпня, державні органи не надали родинам полеглих аргументованих причин щодо перенесення термінів та місця створення такого кладовища. Замість цього – штучне затягування процесу та вже друге рішення щодо переміщення цього меморіального комплексу подалі від серця України, її столиці. Комплекс саме в Києві, на думку родин, має уособити історичну важливість кожного полеглого воїна у цій війні.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» звертається до небайдужих з проханням підтримати петицію сімей загиблих воїнів та ветеранів війни із закликом до Президента підписати законопроєкт №9240 щодо розміщення меморіального кладовища в місті Києві, яке було направлено на підпис ще 08.05.2023. Ми маємо підтримати ініціативу гідного вшанування полеглих – такого, яким його бачать родини героїв. Це вкрай важливо! Памʼятаймо про ціну, яку ми платимо за Незалежність!

https://petition.president.gov.ua/petition/203534

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяБоремося за тих, хто боровся за нас: Асоціація родин захисників нагадала про військовополонених на масштабному заході українських інфлюенсерів
наступна статтяВипуск рекрутів «Азову», які успішно завершили базовий курс бойової підготовки.