Головна Асоціація

Боєць «Азову» Арсеній Федосюк з дружиною Юлією за підтримки посольства України в Ізраїлі провели зустріч з фондом «Фонд Маша»

В рамках робочого візиту до Ізраїлю українська телеведуча та засновниця фонду «Фонд Маша» Марія Єфросініна зустрілась із сержантом «Азову» Арсенієм Федосюком та заступником голови Асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлією Федосюк.

Марія Єфросініна разом зі своїми колегами прибули до Ізраїлю, щоб поділитись досвідом та отримати нові знання в сфері ментальної реабілітації жінок під час війни. В свою чергу звільнений з полону військовослужбовець бригади «Азов» Арсеній Федосюк проходить лікування та реабілітацію в Ізраїлі, аби якнайшвидше повернутись в стрій та захищати Україну.

Під час зустрічі, в якій також брали участь співзасновниця фонду Оксана Нечепоренко, посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук та засновники організації «Israeli Friends of Ukraine» Анна Жарова та В‘ячеслав Фельдман, обговорювалось питання 700 військових «Азову», які досі знаходяться в полоні.

Арсеній наголосив про необхідність якнайшвидшого повернення військових додому, оскільки на власному досвіді знає умови перебування його побратимів в руках ворога. Юлія підкреслила, що в останніх обмінах не було жодного азовця.

Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю на поприщі адвокації питань військовополонених.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяНайчастіші запитання по “Лютому збору”
наступна стаття300 днів полону. Боротьба за захисників «Азовсталі» продовжується