Бояться сонця і оживають вночі: Дмитро Комаров вирушає в містичне поселення вампірів у Бразилії

Як у невеликому бразильському селищі живуть люди-вампіри, і чому вони так бояться сонячного світла — дивіться у новому випуску «Світу навиворіт»

У свіжому бразильському випуску програми «Світ навиворіт», який вийде в ефірі «1+1» сьогодні, 2 жовтня, о 22.45, мандрівник Дмитро Комаров вирушає у місце, від легенд про яке у жилах українських мандрівників холоне кров — селище вампірів.

Локація, куди приїде українська команда, стане найстрашнішою за всю історію програми. На карті вона позначена як населений пункт Арарас, але жителі околиць називають це крихітне поселення серед майже мертвої савани селищем привидів або вампірів.

Тут знаходиться всього кілька вулиць, церква і десятки старих скромних будинків. Майже 200 років люди боялися навіть наближатися до селища Арарас. Ходили чутки, що поселення і всіх його жителів прокляли. Таку славу селище отримало через те, що майже всі його мешканці страждають від рідкісного і маловивченого недуга — ксеродерми. Цих людей вбиває сонце. У народі таку хворобу називають вампіризм, а по факту — це спадкове захворювання шкіри, що проявляється підвищеною чутливістю до ультрафіолетового опромінення.

Удень жителі села намагаються ховатися у будинках, а виходити на вулицю тільки після 5 години вечора. Сонячні промені буквально плавлять їх шкіру, тому вдень вони використовують особливий сонцезахисний крем, надягають капелюхи і одяг з довгими рукавами, щоб максимально сховати своє тіло.

«Багато жителів селища довгий час вірили, що це так їх бог карає за гріхи. Вони дізналися, що це спадкова хвороба тільки 9 років тому. У всіх жителів тут проявляються ознаки хвороби — рани на обличчі, тілі і забинтовані руки», — ділиться своїми першими враженнями ведучий.

У «селищі вампірів» Дмитро Комаров познайомиться з людиною, яка вразить своєю силою волі в боротьбі з невиліковною хворобою. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, йому вдається працювати, виховувати дітей і забезпечувати свою сім’ю. «Світ навиворіт» проведе з чоловіком весь день і у відвертій розмові він розповість Дмитру Комарову про свої переживання і страхи. А також зізнається, як за допомогою Фейсбуку шукає простого людського спілкування.

Крім того, у цьому випуску «Світ навиворіт» зустрінеться ще з однією унікальною родиною Да Сільва. Вона відома тим, що завдяки своїй одній особливості, нібито, може впливати на результати футбольних матчів. Цю унікальність сім’я зробила своєю перевагою. А бразильці, які вірять в магію, просто не сумніваються, що Да Сільва — футбольний талісман всієї країни.

Як сім’я Да Сільва впливає на результат футбольних матчів і в чому їх секрет — дивіться вже сьогодні у новому випуску програми «Світ навиворіт» на «1+1» о 22.45.