Головна Маріуполь

Боротьба за владу або донецький шпагат

Поки вирішується питання кураторства Маріуполя з боку фсбешно-політичних кланів росії, в колі влади окупантів пішов розлад. Питання розладу в тому, що маріупольська влада колаборантів не підпорядковується фактично донецькому керівництву і керується напряму фсб політичною групою «Саблін та Іванов». Всі ці обіцянки відновлення та посилена «гуманітарна» допомога від Єдиної росії – проходить саме через їх інтереси. Оминаючи гаманець інтереси пушиліна та його кураторів з фсб. Погіршується ситуація тим, що в разі прямої інтеграції Маріуполя в росію його значення може кардинально зрости в межах області.

Так, один з планів групи Сабліна-Іванова, це показове відновлення Маріуполя в межах Ростовської області. Новий символ на кшталт Криму або Грозного. Зрозуміло чому – гроші. Великий грошовий потік, на якому можна зручно «присісти». Але, тоді Донецьк відходить взагалі на задній план. І всі потуги кураторів пушиліна за 8 років перетворюються на гарбуз замість купи грошей. Саме тому раптово за патронатом кураторів пушиліна з’являється Кадиров і його мародери. Не просто утримання страху в місті та мародерства. А як гарантія, що ніякого окремого фінансування, посилення політичного значення Маріуполя не буде. Для забезпечення такого сценарію пушилін вже почав послаблювати Маріуполь в частині репресивної машини. Так, «народна міліція днр» вже отримала вказівку відійти з Маріуполя та повернутись в Донецьк. Що значно послабить не тільки контроль за містянами, але й за колаборантами. Підсумок – вірогідність саме кадирівського сценарію зростає.

З іншого боку, розуміючи такий розвиток подій, група Сабліна через самозвану владу Іващенко та Хармишева почала опрацьовувати маріупольців, сподіваючись на формування думки, Маріуполю потрібна одразу росія, я так зване днр лише зайвий бар’єр до «великої російської весни». Що саме спроба інтеграції в днр, а не росію викликає таке негативне ставлення до окупантів.

Хто у підсумку вийде переможцем – побачмо дуже скоро. В будь-якому випадку мова про містян не йде. Але це точно почато строку придатності або пушиліна, або іващенко. Тому, що за кожним – фсб, яке вже не таке монолітне, як до 24 лютого 2022 року.

Андрющенко Time

Джерело