Головна Асоціація

Боремося за тих, хто боровся за нас: Асоціація родин захисників нагадала про військовополонених на масштабному заході українських інфлюенсерів

Асоціація родин захисників «Азовсталі» взяла участь в заході для інфлюенсерів «Orange Forum», де спікером від імені організації стала її засновниця – Катерина Прокопенко, а на локації можна було придбати наш мерч. До мерча Асоціації, як інструменту інформаційної боротьби, до слова, цікавість підіймав спеціальний гість та один з найвідоміших блогерів України – Лачен.

У своєму виступі Катерина розповіла про шлях, який ми пройшли та проходимо досі: хронологія подій в Маріуполі, оборона «Азовсталі», «евакуація» захисників Маріуполя в полон, теракт в Оленівці, боротьба за близьких людей, а також окреслила основну діяльність Асоціації та презентувала наші проєкти. Катерина наголосила на актуальності питання визволення українських військовополонених та важливості підтримки військових, які поповнюють обмінний фонд.

Ми щиро віримо, що кожен внесок в нашу спільну справу на підтримку військовополонених є важливим, адже усі разом ми стаємо гучним голосом тих, хто зараз не може бути почутим. А люди, які одразу перевдягались в футболки з закликами #freeazovstaldefenders, надали представницям Асоціації додаткових сил.

Завершуючи цей звіт, дублюємо посилання на папку «як ви можете допомогти», де для блогерів та всіх небайдужих зібрано корисні інструменти для допомоги в нашій боротьбі. Разом – сила!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяУ сина вирок — довічне ув’язнення. В “днр” засудили полоненого “азовця” Максима Кондрашева
наступна стаття Будівництво Національного військового меморіального кладовища у Биківні: підтримай петицію з проханням до Президента підписати законопроєкт №9240