Головна Асоціація

Бокс школярика: завдяки підтримці небайдужих Асоціація родин захисників «Азовсталі» допомогла семи десяткам діток наших героїв зібратися до школи

До початку нового навчального року Асоціація родин захисників «Азовсталі» реалізувала проєкт «Бокс школярика». Це ініціатива з підтримки діток загиблих захисників «Азовсталі», які навчаються у початковій школі, та забезпечення їх необхідними для навчання приладами канцелярії.

Так, за допомоги небайдужих компаній та українців, які надсилали нам засоби канцелярії, вдалося зібрати понад 70 боксів, які вже відправилися до діток наших героїчних оборонців Маріуполя.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» висловлює подяку абсолютно кожному небайдужому, хто задонатив на нашу банку чи вислав нам посилки з необхідними засобами канцелярії, а також дякує представникам бізнесу, які зробили найбільші внески в реалізацію проєкту, а саме:

1. Chill_on_Podil @chillonpodil
2. Фабрика «Поліграфіст» @fabrika_poligrafist_kyiv
3. Компанія Logity @logityua

Особлива подяка за найбільший внесок у розмірі 30 тисяч – Тетяні Кагал, матері полеглого Героя України, азовця Максима «Пістона» Кагала.

Спільними зусиллями нам вдалося хоч трохи порадувати нашими скромними подарунками діток, які втратили батьків у кривавій битві за Маріуполь, і особливо потребують сьогодні нашої турботи та підтримки. Разом – сила!

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяРозвідка Азову (ФОТО)
наступна статтяСпільна робота 12-ї бригади спеціального призначення НГУ «Азов» та 1-ї бригади оперативного призначення НГУ «Буревій».