Головна Інтерв'ю АЗОВ 2022

Безстрашні Азовці. Командир в 21 рік. Як готуют тигрів

“Війна – справа молодих” © ☝️ Так вважають герої нашого нового відео з підрозділу #Контакт12, середній вік якого 23 роки. 🤯 Його командирам взагалі лише 20-21, проте вони вже пройшли запеклі бої в оточеному Маріуполі, Азовсталь, полон, а зараз беруть участь в контрнаступальних операціях.

🔥 У цьому відео ви ближче познайомитеся та дізнаєтеся, хто такі Грінка і Вог, як їм вдається керувати значно старшими побратимами, надихати молодих, а також майстерно шокувати і тактично перегравати росіян.

Проводимо збір хлопцям на дрон. Необхідна сумма 200 тисяч гривень. За найбільший донат даємо футболку Арсенала Олександра Зінченка. Залишайте свої контакти, щоб ми могли з вами потім зв’язатись. https://send.monobank.ua/jar/8bS3MrssGb 😱 Випуск багатий на неймовірні історії героїв про політ в оточений Маріуполь, найяскравіші моменти з Азовсталі, диво спасіння після 5 кульових поранень та пастки російського спецназу. 🔝 А ще про футбольні скіли Редіса, страхи на війні та мотивацію повертатися на фронт після всіх жахів.

🦾 У кінці ж ми разом з хлопцями ми підемо на операцію і покажемо, як вони працюють. ✅ Тому обов’язково підпишіться на канал, додивіться відео до кінця і поширте його, щоб про К12 дізналося якомога більше людей. #Азов

Телеграм К12 – https://t.me/k12war
Інстаграм К12 – https://www.instagram.com/k12war/
Інстаграм Грінки –
https://www.instagram.com/grintsevithn/
📸 Мій інстаграм –
https://www.instagram.com/roman_bebekh/
📸 Інстаграм Бомбардира –
https://www.instagram.com/bombard1r_ua/
🎶 Наш TikTok –
https://www.tiktok.com/@bomba_rdir_ua
📱 Телеграм –
https://t.me/bombardyr_ua
🐦 Твіттер –
https://twitter.com/roman_bebekh
🔷 Фейсбук –
https://www.facebook.com/roman.bebekh

Бомбардир 

Джерело

попередня статтяТеракт в Оленівці. Роковини.
наступна статтяУ Лондоні пройшли благодійна виставка та аукціон художниці Олени Ліберті на підтримку Асоціації родин захисників «Азовсталі»