Головна Асоціація

«Азов» в Ізраїлі

«Азов» в Ізраїлі. І. Самойленко та Ю. Федосюк

Розпочалась робоча поїздка в Ізраїль військовослужбовця полку «Азов» Іллі Самойленка та заступниці голови Асоціації родин захисників «Азовсталі» Юлії Федосюк.

Делегація провела зустріч із політиком та депутатом Кнесету Наамою Лазімі. Під час зустрічі Ілля Самойленко розповів про жахливі злочини, здійснені російською армією проти цивільного населення в Маріуполі, та розвінчав міфи, сконструйовані російською пропагандою навколо полку «Азов».

«Азов» в Ізраїлі. І. Самойленко та Ю. Федосюк. Український прапор

Юлія поділилась деталями діяльності Асоціації, наголосила на порушенні Женевських конвенцій Москвою та закликала посприяти якнайшвидшому поверненню українських полонених. Результатом розмови стала домовленість про подальшу комунікацію та співпрацю в питанні військовополонених.

Делегація провела зустріч із політиком та депутатом Кнесету Наамою Лазімі.

Ціллю приїзду делегації є адвокація питань полонених комбатантів полку «Азов», розповсюдження інформації про героїчну оборону «Азовсталі» та всі трагічні події, пов’язані із битвою за Маріуполь. На жаль, російська пропаганда все ще має великий вплив на громадську думку в окремих колах ізраїльтян, тому дуже важливо ділитись правдою про криваву війну в Україні.

Поїздка ініційована громадською організацією Israeli Friends of Ukraine на чолі із Анною Жаровою та здійснена за підтримки фундації «Надав» та посольства України в Ізраїлі. Окремо вдячні Іллі Безручко за активну участь в організації поїздки.

Далі буде.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяІнтерв’ю військового хірурга з Дніпра про хірургічні операції на «Азовсталі»
наступна статтяКомандир АЗОВА: про деблокаду МАРІУПОЛЯ, полон, АЗОВСТАЛЬ, демонізація АЗОВА пропагандистами РФ