Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» виступила перед політичними групами ПАРЄ

В рамках робочої поїздки до Європи, представникам Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» вдалося взяти участь у засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у Страсбурзі. Наша делегація, а саме: Сандра Кротевич – сестра звільненого з полону начальника штабу «Азову» Богдана Кротевича, Лілія Ступіна – дружина полоненого захисника «Азовсталі» та Сергій Цісарук – заступник командира «Азову» виступили з промовами в ПАРЄ під час зустрічі з представниками політичної групи ЕРР, політичної групи ALDE та політичної групи EC/DA.

Під час своїх виступів наші представники поділилися своїми історіями, пов‘язаними з подіями на «Азовсталі» та закликали представників з 46 країн допомогти Україні: назвати росію державою-спонсоркою тероризму, заснувати трибунал для розгляду російських злочинів, сприяти визволенню військовополонених, зокрема змусити міжнародні організації, такі як ООН та МКЧХ, виконувати їхні зобов’язання щодо військовополонених, прописані в їхніх статутах.

Окрім цього, делегації Асоціації та полку «Азов» вдалося взяти участь у сайд-івенті ПАРЄ на тему: «Crimea is the darkness: refocusing international attention on grave human rights violations in the occupied peninsula after russian large-scale invasion to Ukraine».

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДопомога полку АЗОВ
наступна статтяАзовець, який обороняв Маріуполь. Інтерв’ю з Богданом Кротевичем — про рідний йому Крим, Азовсталь і збереження здорового глузду у полоні