Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» розпочала робочу поїздку в Європу для захисту прав полонених та взяла участь в засіданні ООН

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» вирушила до Женеви, де взяла участь в засіданні ООН з прав людини, виступивши перед аудиторією організації.

Наші представники, а саме сестра нещодавно звільненого полоненого начальника штабу «Азову» Сандра Кротевич, дружина полоненого захисника «Азовсталі» Лілія Ступіна та заступник командира «Азову» Сергій Цісарук «Мольфар», зокрема, провели зустріч з українською делегацією ООН, де мали нагоду поспілкуватися з Дмитром Лубінцем – уповноваженим ВРУ з прав людини. Під час зустрічі були обговорені питання умов утримання та стану здоров’я військовополонених захисників «Азовсталі», а також шляхи до їх вирішення.

Окрім цього, за ініціативою нашої делегації, на Площі Нації в Женеві було організовано мітинг з вимогою до ООН негайно втрутитися у ситуацію з негідним поводженням росії щодо наших військовополонених та нарешті почати виконувати Женевські конвенції. До заходу, окрім місцевих громадських організацій, долучився і Дмитро Лубінець.

Попереду в нашої делегації зустрічі з лідерами гуманітарних організацій, політиками та іншими впливовими особами. Ми продовжимо розповідати про їхній шлях у соцмережах Асоціації.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело