Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» розпочала робочу поїздку в Європу для захисту прав полонених та взяла участь в засіданні ООН

Делегація Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» вирушила до Женеви, де взяла участь в засіданні ООН з прав людини, виступивши перед аудиторією організації.

Наші представники, а саме сестра нещодавно звільненого полоненого начальника штабу «Азову» Сандра Кротевич, дружина полоненого захисника «Азовсталі» Лілія Ступіна та заступник командира «Азову» Сергій Цісарук «Мольфар», зокрема, провели зустріч з українською делегацією ООН, де мали нагоду поспілкуватися з Дмитром Лубінцем – уповноваженим ВРУ з прав людини. Під час зустрічі були обговорені питання умов утримання та стану здоров’я військовополонених захисників «Азовсталі», а також шляхи до їх вирішення.

Окрім цього, за ініціативою нашої делегації, на Площі Нації в Женеві було організовано мітинг з вимогою до ООН негайно втрутитися у ситуацію з негідним поводженням росії щодо наших військовополонених та нарешті почати виконувати Женевські конвенції. До заходу, окрім місцевих громадських організацій, долучився і Дмитро Лубінець.

Попереду в нашої делегації зустрічі з лідерами гуманітарних організацій, політиками та іншими впливовими особами. Ми продовжимо розповідати про їхній шлях у соцмережах Асоціації.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Mono 4441 1111 5159 9705

попередня стаття«Азовці проявляють надзвичайний героїзм, мотивацію та силу духу, щоб боротися і воювати далі.
наступна статтяКомандири полку АЗОВ 6 жовтня о 12:00 проведуть онлайн-пресконференцію.