Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» провела зустріч з Президентом ПАРЄ Тіні Коксом

Триває робоча поїздка Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» до Європи. Наразі наша делегація у складі сестри нещодавно звільненого з полону начальника штабу «Азову» Богдана Кротевича «Тавра» Сандри Кротевич, дружини полоненого захисника «Азовсталі» Лілії Ступіної та заступника командира «Азову» Сергія Цісарука «Мольфара» проводить зустрічі у французькому Страсбурзі.

Після виступу перед політичними групами Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) наші представники зустрілися з її Президентом Тіні Коксом.

В рамках зустрічі з Главою ПАРЄ були обговорені поточні питання, які хвилюють рідних військовополонених з «Азовсталі». Зокрема підіймалися питання щодо відсутності моніторингових місій в місцях утримання бійців, гарантованих Женевською конвенцією, а також варіанти якнайшвидшого повернення героїв «Азовсталі» додому. Окрім цього, нашою делегацією були запропоновані різні варіанти допомоги з боку Європи у питаннях обміну військовополоненими, і ми сподіваємося, що вони будуть прийняті високопосадовцями до уваги.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяПолеглим захисникам Маріуполя у Києві присвятять фотовиставку
наступна статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» провела зустріч з представниками політичної групи SOC в ПАРЄ