Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» провела зустріч з представниками політичної групи SOC в ПАРЄ

Днями ми повідомляли, що в рамках робочого візиту Асоціації родин захисників «Азовсталі» та полку «Азов» до Європи, нашим представникам вдалося виступити перед трьома політичними групами Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) та зустрітися з Главою асамблеї Тіні Коксом.

Окрім цього, Сандра Кротевич – сестра звільненого з полону начальника штабу «Азову» Богдана Кротевича, Лілія Ступіна – дружина полоненого захисника «Азовсталі» та заступник командира «Азову» Сергій Цісарук зустрілися з представниками Групи соціалістів, демократів і зелених (SOC) в ПАРЄ.

В рамках перемовин з членами SOC, нашій команді вдалося донести до них усі нагальні проблеми, які стосуються військовополонених з «Азовсталі». Європейські партнери пообіцяли активно сприяти усім процесам, які перебувають в їхній компетенції, аби всі герої «Азовсталі» якнайскоріше були повернені додому.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» провела зустріч з Президентом ПАРЄ Тіні Коксом
наступна статтяАсоціація родин захисників «Азовсталі» провела зустріч з Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи