Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» долучилися до Implementer’s Workshop у Польщі

Днями у Варшаві відбувся форум представників громадських організацій Польщі та України під назвою Implementer’s Workshop. Захід відбувся з метою обміну досвідом між громадськими формуваннями різного спрямування та налагодження зв’язків. Від імені Асоціації родин захисників «Азовсталі» у заході взяла участь її засновниця Катерина Прокопенко.

В ході проведення форуму Катерина Прокопенко наголосила на важливості боротьби за визволення бійців «Азову», які у полоні знаходяться під найбільшою загрозою, нагадуючи про факт великої трагедії – влаштований росіянами теракт в колонії Оленівки. Дружина командира «Азову» окреслила важливість міжнародної місії щодо розслідування теракту та нагадала про бездіяльність МКЧХ та OOH стосовно українських військовополонених. Також Катерина розповіла про важливість ініціатив на підтримку сімей полеглих героїв, зокрема підкреслила вплив жіночого руху у відстоюванні прав полонених. Окремо засновниця Асоціації зробила наголос на необхідності висвітлення міжнародною спільнотою інформації про героїчну самопожертву оборонців Маріуполя та сміливих учасників вертолітних рейсів ГУР МО України, адже ці рейси є безпрецедентним випадком у світовій військовій історії сучасності.

Участь міжнародної спільноти в питанні адвокації та поверненні героїв «Азовсталі» є надважливою, тому Асоціація родин захисників «Азовсталі» продовжує активно працювати над залученням всеможливої підтримки нашим воїнам.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДолучайтеся до Лютого Збору та наближайте перемогу разом з нами!
наступна статтяВ рамках базового курсу бойової підготовки рекрути «Азову» пройшли черговий етап бойового злагодження з використанням бронетехніки.