Головна Асоціація

Асоціація родин захисників «Азовсталі» долучилася до зустрічі Офісу Президента України з президентом МКЧХ Мір’яною Сполярич-Еггер

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією Міжнародного комітету Червоного Хреста на чолі з президентом МКЧХ Мір’яною Сполярич-Еггер. У зустрічі взяли участь засновниця Асоціації родин захисників «Азовсталі», дружина командира ОЗСП «Азов» Дениса Прокопенка Катерина, сестра морського піхотинця Сергія Волинського Тетяна Харько, а також військовий медик Мар’яна Мамонова, яку вдалося повернути з російського полону на останньому місяці вагітності. Про це повідомляється на сайті Президента України.

Зазначається, що Андрій Єрмак висловив нерозуміння щодо пасивності, яку представники МКЧХ демонструють у питанні забезпечення прав українських полонених. Катерина Прокопенко зазначила, що представники МКЧХ не приїздять до українських полонених, яких утримують у незадовільних умовах. Вона закликала Червоний Хрест долучитися до встановлення місцеперебування бранців, а також до з’ясування потреб українців у медичному забезпеченні.

Як повідомляється, керівник Офісу Президента наголосив на тому, що правозахисні організації мають змінити свою діяльність відповідно до актуальних вимог. «Україна очікує від Червоного Хреста більш конкретних і дієвих кроків щодо звільнення полонених українців».

Окрім цього, в рамках зустрічі було наголошено на тому, що українська влада докладатиме всіх зусиль і використовуватиме будь-які можливості, щоб повернути з полону кожну людину, а Офіс Президента сподівається на те, що МКЧХ під керівництвом Сполярич-Еггер зробить усе можливе, щоб отримати доступ до місць утримання українських полонених.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяГрінка Частина 2 / вихід з Азовсталі / допомога блогерів рф / повага до Арестовича / обмін /Оленівка
наступна статтяРобити все можливе і не можливе: лист Дениса Прокопенка до українців