Алла Костромічова навчилася літати і стала відьмою

У п’ятницю в ефірі Нового каналу – наймістичніший випуск третього сезону «Топ-моделі по-українськи»

Щороку команда «Топ-моделі по-українськи» намагається вигадати щось цікаве до Дня всіх святих. Пам’ятаєте, як Соня Плакидюк влаштовувала вечірку для вампірів у старовинному замку рік тому? Цього року випуск на честь Хелловіна буде дуже незвичайним.

– У минулому сезоні ми відштовхувалися від теми Хелловіна, – говорить експерт реаліті Сергій Нікітюк. – Але це свято не має українського коріння. Тому десятий тиждень на проекті «Топ-модель по-українськи» буде присвячений героїням етно-хоррора. Жінкам, які надихали наш народ протягом століть.

Учасницям доведеться приміряти на себе образи відьом, русалок і навіть язичницьких богинь. Але чому тільки учасницям? Ведуча Нового каналу Алла Костромічова теж зазвичай не відстає від дівчат.

– Якщо є можливість спробувати на зйомках щось нове, я завжди погоджуюся, – каже Алла. – Обожнюю приміряти на себе найнеймовірніші образи! Тому коли команда проекту запропонувала мені перетворитися на відьму, я навіть не роздумувала. На мені була фантастична біла сукня, корона, яку кілька днів вручну робили наші майстрині, і білі лінзи. Поки ми чекали, коли догримують дівчат, я розважалася тим, що лякала знімальну групу: підходила ззаду і дихала в шию. Було весело бачити обличчя людей, коли вони поверталися.

Костромічова не лише стала відьмою, вона ще й навчилася літати. Нарівні з дівчатами Алла випробувала на собі умови першого випробування – пролетіти через рів на спеціальній страхувальній системі, завмерти в повітрі і позувати фотографу.

Наймістичніший випуск «Топ-моделі по-українськи» дивіться у п’ятницю о 19:00 на Новому каналі.