Алла Костромічова: Мені часто кажуть, що я люблю вбивати фотографів

Коли ведуча Нового каналу робить серйозне обличчя, страшно стає всім. Фотографам під час показів, учасникам проекту «Топ-модель по-українськи», а іноді навіть напарникам Алли по знімальному майданчику. Як вона це робить?

Суворий погляд Алли Костромічової однозначно гідний стікерпака. Як гляне – так здригнешся. При цьому з суворого образу ведуча виходить за секунду – і ось перед нами знову усміхнена й дуже добра Алла. Про те, як їй даються такі перевтілення, дівчина розповіла під час ранкового прямого ефіру на «Радіо Люкс ФМ».

– Взагалі в житті я хороша, – сміється ведуча Нового каналу. – Але з нашими учасниками потрібно тримати образ – інакше слухатися не будуть. Це як у школі. Хороший викладач – він який? Правильно, строгий. А моє завдання на проекті «Топ-модель по-українськи» – навчити, передати знання майбутньому поколінню моделей. Різками ми учасників не б’ємо, тільки поглядом.

Друге місце, де Алла застосовує свій суперпогляд – це подіум під час показів.

– Мені часто кажуть, що я люблю вбивати фотографів поглядом, – каже Костромічова. – А знаєте чому в моделей завжди суворе обличчя без натяку на усмішку? Щоб не відволікати увагу від колекції. Модель не повинна перетягувати на себе погляди глядачів показу. Вся увага має бути зосереджена на вбранні і дизайнері. Виняток – покази білизни. Ось ангели Victoria’s Secret, навпаки, мають усміхатися й буди яскравими.

Як Алла дивитиметься на учасниць нового сезону проекту «Топ-модель по-українськи»? Побачимо вже 30 серпня. Прем’єра сезону о 19:00 на Новому каналі