Алла Костромічева: «Покажу чоловіка, коли він засне!»

Ведуча «Топ-моделі по-українськи» на Новому каналі розповіла, чому вона так зрідка викладає фото з чоловіком

Відразу після закінчення зйомок «Топ-моделі по-українськи» Алла Костромічова разом з сім’єю і найкращою подругою відправилася на відпочинок в Італію. На пару днів ведуча Нового каналу забула про телефон і насолоджувалася спілкуванням з близькими. Але потім все ж почала тішити підписників новими фото і відео.

Але знімків шанувальникам Костромічової виявилося мало. Всі хочуть знати – чи точно Алла відпочиває з чоловіком? Чи все нормально у пари?

– Так, в мене є чоловік! І у нас все прекрасно, – заявила Костромічева. – Просто Джейсон не любить публічності, у нього немає акаунтів в Facebook або Іnstagram. Ховається він від Інтернету (сміється). Тому і в моєму мікроблозі з’являється так зрідка. Коли я покажу чоловіка? Напевно, коли він засне!

Зате малюка Сальвы, якому скоро виповниться 4 роки, Алла показує постійно.

– У мене часто запитують, чому ми так дивно назвали сина, – каже Костромічева. – Насправді, в його імені немає нічого дивного. Мій чоловік – італієць, а Сальваторе – звичайне італійське ім’я. І взагалі, навіщо бути «сasual», якщо можна бути «luxury»?

І поки Алла ніжиться під італійським сонечком, ми нагадуємо, що прем’єра нового, виключно жіночого сезону проекту «Топ-моделі по-українськи» намічена на п’ятницю, 30 серпня. Старт о 19:00.