Аліна Гросу вперше вийшла на сцену «Музичної платформи» і вразила новим образом

За лаштунками концерту «Музична платформа», який канал «Україна» покаже 12 жовтня о 23:00, співачка Аліна Гросу розповіла про свій перший виступ на концерті й чому для нього артистка обрала стриманий та водночас цікавий образ.

Днями у Києві відбулася 18-а «Музична платформа»! На сцені концерту запалили найпопулярніші українські артисти, а Олег Винник, Сергій Бабкін, Alekseev і Jerry Hail представили нові пісні! Вперше на сцені концерту виконала улюблений хіт глядачів Аліна Гросу!

«Сьогодні я виконаю пісню «Vova», тому що це одна із моїх нових пісень, яка дуже подобається глядачам, а це найголовніше для мене! Адже я відчуваю відклик на цю пісню, на мою творчість!» – коментує співачка.

Та особливо глядачів вразив образ артистки! Аліна Гросу постала перед шанувальниками у надто стриманій сукні й цікавому головному уборі.

«Цей аксесуар від Патоки, а от сукню розробляли мої стилісти. І хоча вони можуть відкрити абсолютно все, цього разу вирішили зробити образ схожий на той, який був у кліпі, а там я досить стримана жінка, майже монашка, – сміючись, коментує Аліна Гросу за лаштунками «Музичної платформи». – Але це просто відголоски того образу, звичайно, в житті я не така! Адже я проста людина! Але зараз на нашій сцені забагато людей, які оголяються, тому хочеться більше оголяти душу, а вже потім все інше».

Незважаючи на те, що зовсім недавно співачка вийшла заміж, каже – така думка далеко не через її новий статус дружини!

Побачити новий образ зірки та почути улюблені пісні глядачі каналу «Україна» зможуть вже 12 жовтня о 23:00. Музичний продюсер каналу Генадій Вітер розповів, чим ще буде вражати 18-та «Музична платформа».

«Музична платформа» – це завжди можливість для артиста не просто показати визнані хіти, а й прем’єрні пісні і сьогодні їх велика кількість! Наприклад, улюбленець всіх українок Олег Винник подарує 2 пісні, одна з яких – прем’єра, також нові пісні виконають Сергій Бабкін і Alekseev. До того ж, на сцені заспівають досить молоді і нові для нашого глядача артисти, пісні яких вже встигли полюбитися слухачеві. Тож для нас це великий експеримент!», – поділився Генадій Вітер.

Вже 12 жовтня о 23:00 глядачі каналу «Україна» зможуть переглянути осінній концерт «Музична платформа», на якому запалять найпопулярніші українські артисти – Олег Винник, Сергій Бабкін, Олександр Пономарьов, Alekseev, TAYANNA, Alyosha, MELOVIN, Gena VITER, Полиграф ШарикOFF, Jerry Heil та ін.

 

Дивіться концерт «Музична платформа» у суботу, 12 жовтня, о 23:00 на каналі «Україна».