Актори-немовлята і практикуючі лікарі на майданчику: на каналі «Україна» стартує четвертий сезон медичної драми «Жіночий лікар»

13 січня о 21:00 на телеканалі «Україна» стартує четвертий сезон серіалу «Жіночий лікар», знятого FILM.UA Group. У нових серіях дія відбуватиметься у приватній гінекологічній клініці, глядачів чекають нові сюжети про лікарів, майбутніх мам і малюків. Буде все — і таємниці, і інтриги, і любов.

У новому сезоні в клініці з’являться два нових лікаря — Олександр Родіонов і Наталія Тимченко, між якими відразу виникне симпатія. Професор-генетик Лев Борисович Квітко буде вести серйозні наукові дослідження і при цьому керувати клінікою. Також у колектив повернеться добре знайомий лікар Олег Чернов, у якого теж з’являться свої таємниці. І звичайно, в кожній серії лікарі допомагатимуть малюкам з’являтися на світ.

Між іншим, у новому сезоні «Жіночого лікаря» знялися більше 40 немовлят. Відповідають за достовірність медичних історій практикуючі фахівці, а за комфортні умови роботи акторів-малюків — цілий департамент фахівців.

За словами режисера Андрія Осмоловського, серіалу пощастило з талановитими малюками. Дитина, запевняє постановник, непередбачувана: якщо вона хоче спати — всі на майданчику чекають, поки актор виспиться.

«Процесом на майданчику в більшості випадків керує природа, проти якої не можеш нічого зробити. Якщо малюк-актор хоче їсти, його треба нагодувати, а якщо хоче спати, то доведеться чекати, поки дитина відпочине. Найменшому акторові, який знявся в новому сезоні «Жіночого лікаря», було всього 2 тижні. До речі, я брав участь у партнерських пологах з дружиною, і, коли народився син, перерізав пуповину. Це було до моєї роботи в серіалі «Жіночий лікар», але той досвід став у нагоді на майданчику», — розповів Андрій Осмоловський.

Головним консультантом на майданчику виступив практикуючий гінеколог Андрій Головатенко, він був присутній на зйомках всіх операцій, стежив за тим, щоб кожен рух акторів був вірним.

«Пологи знімати легко, адже в кадрі тільки обличчя акторів. Інші речі, які відіграють важливу роль в процесі, в кіно з морально-етичних міркувань показувати не можна. Наприклад, чітко контролюється кількість крові в кадрі. Медична реальність адаптована під кіно», — пояснив Головатенко. Він читав сценарій і вносив свої правки.

Актори відповідально поставилися до підготовчого процесу і пізнали тонкощі хірургії і акушерства.

«Перед початком проекту ми пройшли спеціальні консультації. Коли знімали кесарів розтин, на майданчику був присутній практикуючий хірург. Він все контролював, і я намагалася виконати поставлене завдання якомога краще. Уже розбираюся в різних видах скальпелів. Знаю, як правильно приймати малюка, перерізати пуповину», — розповіла актриса Дар’я Єгоркіна, яка грає доктора Наталію Іванівну Тимченко.

У головних ролях: Петро Риков, Дар’я Єгоркіна, Тарас Кузьмін, Максим Михайличенко, Олег Іваниця, Віталіна Біблів, Дмитро Оськін, Олена Речич, Олена Хохлаткіна, Геннадій Василенко, Іван Жилюк, Тетяна Моджук, Валерій Зайцев, Наталія Васько, Олександр Клаунінг, Олена Карпенко, Дар’я Дрикіна, Катерина Медяник, Тетяна Борисова, Ніна Набока, Анатолій Тихомиров, Діана Вітик, Даніела Вітик, Марат Кайс, Катерина Козлова, Анна Буткевич, Інна Гелевера

Режисери-постановники: Андрій Осмоловський, Анна Яровенко
Оператор-постановник: Олександр Сєдов
Художник-постановник: Володимир Лисак
Продюсери: Ірина Костюк
Виконавчий продюсер: Сергій Демидов
Креативний продюсер: Юлія Міщенко

Дивіться серіал «Жіночий лікар-4» з понеділка по четвер о 21:00 на каналі «Україна»