Головна Підтримка АЗОВ

Акцію на підтримку військовополонених з полку “Азов” провели в Ужгороді

| Суспільне

З плакатами та портретами провели акцію підтримки військовополонених з полку “Азов” в Ужгороді. За словами співорганізаторки Катерини Сарай, учасники зібралися біля пам’ятника Августину Волошину, щоб пройти ходою до площі Театральної і вже там закликати людей поширювати проблему перебування азовців у російському полоні.

На акцію підтримки військовополонених з полку “Азов” з плакатом прийшла ужгородка Наталія Надточій.

“Я тут, ми тут всі, для того, щоб підтримати наших військовополонених. Якби вони могли нас чути, я б сказала, що ми про них не забули, ми пам’ятаємо, ми будемо за них боротися так само як вони боролися за нас. Хочу підтримати також родини військовополонених, котрі кричать на весь світ. На жаль, їх світ поки ігнорує, але я сподіваюся, що якщо голоси нас усіх долучаться до єдиного хору, то нас почують”, — сказала Наталія Надточій.

Учасник заходу Яким Якимович долучився до акції, бо хоче, аби про військових з полку “Азов” дізналися і закордоном.

“Ми розраховуємо на те, що вона (акція — ред.) приверне увагу не тільки одного міста, оскільки Закарпаття має кордони з чотирма країнами, то це має бути розголос і на сусідні країни. Ці військові — це не будь-які люди, це більше, ніж просто герої, вони є надбанням нації, вони є надбанням нашого народу, вони варті більше, ніж просто уваги. Тому поки ти українець — вони є частинкою тебе”, — сказав Яким Якимович.

Долучитися до акції могли всі охочі, — розповіла співорганізаторка Катерина Сарай. За її словами, дату заходу обрали спеціально.

“День Незалежності України, адже в цей день Росія хоче провести самосуд над нашими військовополоненими з полку “Азов”, які захищали “Азовсталь” та Маріуполь. Нас це дуже збентежило і ми не хочемо, як багато західних країн, бути просто стурбованими. І єдине, що ми можемо зробити — це вийти на мітинг і поширити цю проблему. Наша головна мета — це поширити, щоб світ ще більше знав про цю проблему, бо це важливо. Вони захищали нас там, ми маємо захищати їх тут”, — сказала Катерина Сарай.

Від пам’ятника Августину Волошину учасники заходу зробили хід до площі Театральної, там також провели акцію. Тривав захід близько години.

Суспільне

Джерело

Головне фото: Руслана Гостюк/Суспільне Ужгород

попередня статтяПовернути Героїв додому: у Ковелі відбулася акція на підтримку полонених «азовців»
наступна статтяУльтрас Динамо Вишня/Добровільно полетів на Азовсталь/Погрози у полоні/Редіс і герої Маріуполя