Головна Асоціація

9 років «Азову». Асоціація родин захисників «Азовсталі» вітає легендарний підрозділ із визначною датою

5 травня – дев’ята річниця з моменту заснування бригади «Азов», легендарного українського підрозділу, який вразив світ своєю мужність під час оборони Маріуполя 2022 року.

Шлях цього підрозділу є дійсно феноменальним: добровольчому загону «Чорних чоловічків» вдалося зберегти ідентичність та пройти клопітку і водночас неосяжну трансформацію до масштабів цілої бригади. За плечима азовців – девʼятирічна історія боротьби на різних ділянках фронту, сотні успішних операцій та незліченна кількість прикладів мужньої звитяги кожного окремого бійця. Полеглі в бою азовці є взірцями самопожертви в імʼя Батьківщини та народу. Опір ворогу у Маріуполі відіграв одну з ключових ролей у ході сучасної війни України за незалежність. І сьогодні питання полону героїчних захисників міста гуртує навколо себе тисячі небайдужих, які шанують подвиг воїнів і всіма можливими способами підтримують боротьбу за їхнє повернення додому.

Ми віримо в те, що справедливість буде відновлена і азовська бойова хоругва ще очолить не один парад військ в українському Маріуполі. А доки перемоги не досягнуто – «Азов» робитиме все від нього залежне, щоб наблизити її якнайшвидше.

З 9-річчям вас, азовці! Слава Україні!

Автор відео: @alina_art_collage
Музика: Паліндром і Ship Her Son – Спи.
Фото: телеграм і твіттер «Азову»; стаття The Washington Post.
Відео: «Шлях Азову від Бригади до НГУ» (YouTube «Азову») і зі сторінки в Інстаграм.

Асоціація родин захисників «Азовсталі»

Джерело

попередня статтяДень заснування «Азову»: регламент заходів, які відбудуться 5 травня в Києві
наступна стаття5 травня – день народження легендарного «Азову»