Головна Підтримка АЗОВ

16-20 травня – роковини виходу Маріупольського гарнізону з Азовсталі

Вони виконали свій обов’язок – тримати оборону міста Маріуполь і дали дорогоцінний час для формування кістяка Української оборони по всій країні.
В цей період українські сили звільнили від окупації Київщину, Сумщину, Чернігівщину та стримали наступ росіян на Півдні України.

Захисники Маріуполя виконали наказ зберегти власні життя та вийшли з Азовсталі. Зараз тисячі бійців уже рік перебувають у полоні, близько 700 з них – військові полку Азов.

Їх піддають тортурам і погрозам на допитах. Частину з них росіяни підступно вбили під час теракту в Оленівці.

Родини полонених живуть у постійному пеклі і лише віра у те, що їхній син, брат, батько, чоловік живий, дає надію триматися.

Уся спільнота мусить об’єднати зусилля, щоб повернути кожного Героя живим. І найперше завдання – пам’ятати про наших захисників. Ми чекаємо повернення додому, в Україну, їх усіх!

Тому через рік після наказу про вихід з Азовсталі Маріупольського гарнізону, 20 травня, закликаємо долучитись до ходи всіх небайдужих!

20.05 – день, коли кожен із нас вкотре має нагадати ціну життя та шансу на майбутнє. І боротися за кожного полоненого так, як вони боролися за нас.

Київ, 20.05.2023. Парк ім.Т.Г.Шевченка (збір біля Червоного Корпусу) вихід об 11:00.

+380982520888 (Telegram, WhatsApp) контактний телефон для зв’язку з організаторами заходу.

Патронатна служба Азову. Благодійний фонд «Янголи Азову».

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяМама загиблого бійця “Азову”: Лише один раз Богдан сказав: “Якщо ми тут ляжемо, це буде маленька гірка. А ті люди, які у Маріуполі загинули, – мамо, це великі гори”
наступна статтяДавид “Хімік” Касаткін / Підготовка “АЗОВ”, допити полонених Азовців та поради мобілізованим