Головна Підтримка АЗОВ

16-20 травня – роковини виходу Маріупольського гарнізону з Азовсталі. 18 травня у Староушицькій громаді на Хмельниччині організовують велопробіг “Воїни світла. АЗОВ – рік у полоні”.

Леся Боровець | Суспільне новини

Про це повідомляють у відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту Староушицької ТГ.

“Вони виконали свій обов’язок – тримати оборону міста Маріуполь і дали дорогоцінний час для формування кістяка Української оборони по всій країні. Захисники Маріуполя виконали наказ зберегти власні життя та вийшли з Азовсталі. Зараз тисячі бійців уже рік перебувають у полоні, близько 700 з них – військові полку Азов. Серед них наш земляк – житель смт Стара Ушиця Павло Крачан. Тому через рік після наказу про вихід з Азовсталі Маріупольського гарнізону, 18 травня, закликаємо долучитись до велопробігу всіх небайдужих жителів нашої громади. Ми маємо об’єднати зусилля, щоб повернути кожного Героя живим. І найперше завдання – пам’ятати про наших захисників. Ми чекаємо повернення їх усіх додому – в Україну”, – зазначають у дописі в соцмережі.

Маршрут: смт Стара Ушиця (селищна рада) – Бакота.

Суспільне новини

Джерело

Сайт Will live існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу!
Mono 4441 1111 5159 9705

попередня статтяГордон та легендарний “азовець” “Гендальф” гуляють Києвом. Втрата руки та ока, полон, розпач, Редіс
наступна статтяЗвільнені з полону захисники «Азовсталі» взяли участь у брифінгу для іноземних послів, що відбувся у Києві