Головна Війна 2022

Миколаївець розповів про мотивацію служити в теробороні

Поговорили з Суспільне Миколаїв про війну та як вона нас змінилаЗ першого дня разом з побратимами вступили до лав Миколаївської ТрО, де створили окремий підрозділ «Азов» на основі ІІІ стрілецької роти.

«ВОРОН» Миколаїв

Джерело

Про Олександра Глущенко

Олександр Глущенко, друг «Ворон». Народився у місті Долинська Кіровоградської області, але у юнацькі роки переїхав до Миколаєва.

Олександр вагому частину життя присвятив спорту. Як результат звання майстра спорта зі змішаних єдиноборств ММА та CJJ (бойового джиу-джитсу). Також «Ворон» став чемпіоном «RECONQUISTA» на турнірі «Дорогу Нескореним ІV”.

Через деякий час Олександр став керівником соціального проекту «Спортвиний Корпус», на чолі якого організовував велику кількість спортивних та патріотичних заходів у Миколаєві та області. Міжнародний турнір з паверліфтингу «Залізна Нація» також проводився за безпосередньої участі «Спортивного Корпусу» у Миколаєві.

Друг «Ворон» з першого дня війни став на захист рідного краю до лав місцевої Миколаївської ТрО. Разом з побратимами утворили підрозділ «АЗОВ» на основі ІІІ стрілецької роти.

Зараз хлопці на сторожі міста-героя і готові давать гідну відсіч окупанту. Миколаїв – південний аванпост, через який рашисти пройдуть лише вперед ногами.

Тероборона АЗОВ

Джерело

<<До Міжнародного дня театру – історія перша про розбите окупантами серце Маріуполя – Драматичний театр
>>Азов Прикарпаття йде на війну